Novinky ve hře

30. října 2018 v 12:43 | Linden Sky Davisová |  Úvod
Ohledně novinek ve hře. Je jich asi pěkné množství, ale já jsem spíše zaznamenala aplikaci a hvězdný dům.
Ohledně tohoto článku se zaměřím na tyto věci jenom v úvodu, jinde na webu to nebude.


Aplikace
Moc se mi popravdě líbí, jenom zatím tam některé z nás nevidí našeho snoubence, co se týče převlékání a nákupu oblečení u něj. Což by byl za mě asi jediný problém ohledně apky pro pár z nás.
Přihlášení se v apce vyřešilo, takže není co řešit.
Pokud jste kdo to čtete z duelovek: tak si stáhněte aplikaci -> následně jděte do hry do nastavení, kde je vygenerovat kód -> vygenerujte si ho a rychle zapište, je platný pouhých pět minut, tak se pak musíte přes něj rychle přihlásit. (obrázky dodám později)

Zatím nefunguje večírkové centrum, ale to mi moc nevadí, protože jsem stejně o víkendu vždy na pc a večírky jsou jenom v tomto období zatím.
Všechno jinak funguje (můj pocit z aplikace).
A moc mě potěšila možnost občas mít dva pokusy v kole, první zdarma a druhý za zhlédnutí videa. To samé platí o diamantech, po osmi hodinách můžete zhlédnout video a za něj dostat denně jeden diamant.

Hvězdný dům
Ohledně něj....je to něco podobného jako lady pódium, FTV a apartmány.
Jediná vyjímka/y:
Zúčastníte se jeden měsíc, třeba v listopadu=vyhrajete=v prosinci musíte počkat a v lednu máte opět šanci na účast (přesnější info dodám později).
Odměny jsou v diamantech, ale přesný počet nevím bohužel a už ani nevím, kde se to dá nalézt. Pro lady, co chtějí třeba šetřit na večírek či svatbu, nebo by to měli na něco jiného třeba na akce od vývojářů to je skvělý způsob, jak našetřit.

Za mě asi tak všechno a pro hodnocení všeho nového:
10/10 protože to jsou moc dobré novinky, mě se líbí a doufám v nějaké další příjemné novinky, co nám ve hře zústanou. Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama